کاشت مو پیشرفته با رویش دائمی کاشت موی طبیعی با 10 000 000

در جدول زیر می‌توانید تفاوت دو روش کاشت مو fue و fut را مشاهده کنید. از مزایای کاشت مو به روش fue می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. خیر فرق ندارد، چرا که موهای کاشته شده برای هر فرد از موهای سالم سر همان شخص تزریق میشود. این افراد بهتر است از داروهای ضد ریزش مو، PRP و مزوتراپی استفاده نموده و در سال های بعدی مراجعه نمایند.

عدم مشورت و مراجعه به پزشک در صورت مشاهده عوارض جانبی ممکن است مشکلاتی بوجود آورد.

بهتر است انتخاب روش مناسب را بر عهده پزشک متخصص خود بگذارید.

کاشت مو به روش fit (غیر جراحی)

امروزه در پیشرفته‌ترین روش‌های کاشت مو، پیاز مو را دست نخورده انتقال می‌دهند. این روش کاشت Follicular Unit Transplantation یا به صورت کوتاه شده FUT نامیده می‌شود.

درجه نوروود، درجه VI و VII مراحل طاسی گسترده و پیشرفته‌ای است که باعث ایجاد طاسی وسیع تری می‌شود و فقط یک تار مو در پشت و کنار سر باقی می‌گذارد. در نتیجه بیماران برای به دست آوردن پوشش قابل قبول در آن ناحیه به تعداد بیشتری پیوند فولیکول نیاز دارند. در مرحله‌ اول، بانک مو را جهت برداشتن گرافت‌ها آماده می کنند. در این مرحله‌ متخصص کاشت مو، ناحیه‌ اهداکننده را استریل و سپس آن را به طور موضعی بی‌حس می‌کند.

کاشت مو

طبق آزمایشات مختلف و بررسی شرایط فرد پزشک کمبودهای بدن فرد را تامین می کند تا رشد موها به حالت سابق خود بازگردد. درمان ریزش مو طولانی مدت خواهد بود و باید با صبر و حوصله دستورات پزشک را رعایت کنید. اگر درمان ریزش مو با دارو جواب نداد از روش کاشت موی طبیعی استفاده نمایید. یکی از دلایلی که عمل زیبایی پیوند مو طبیعی از موثرترین و پرطرفدارترین روش های ترمیم مو می باشد، ماندگاری نتایج حاصل از این عمل خواهد بود.

بیولوژیکی و سلامت خون بررسی ضخامت بافت تارهای موی سر کنتراست بین رنگ مو و رنگ پوست بیمار تراکم موها تعداد فولیکول های مو در هر سانتی متر مربع در ناحیه اهدا کننده اندازه مساحت پوشش داده شده. اندازه ناحیه موی داوطلب برسی اینکه قبلا از روشهای دیگر کاشت مو در همان ناحیه اهدا کننده ، انجام شده است یا خیر انتظارات بیمار، پزشک معالج باید انتظارات انجام شده بیمار را در نظر بگیرد. ارزیابی قبل از عمل کاشت مو فرد کاندید شده برای کاشت مو ، قبل از انجام این عمل باید یکسری ارزیابی انجام دهد که شامل انجام آزمایشات خون میباشد.

اگر مایع ادماتوز به سمت بافت اطراف چشم حرکت کند، دور چشم‌تان خون‌مردگی بروز پیدا می‌کند.

همه آن چیزی که باید درباره­‌ی کاشت مو بدانید

روش کاشت مو بدون بانک مو یا روش BHT که در آن از موهای بدن برای کاشت در سر استفاده می‌شود.

این مشکل ممکن است به صورت موقت و یا دائمی باشد و در هر دو حالت، ممکن است باعث افزایش استرس و ناراحتی شخص شود. به هر حال اگر علت اصلی را بدانیم راحت‌تر می‌توانیم در پی حل کردن آن به روش‌های مختلف و مفید باشیم. در ادامه به بررسی دلایل ریزش مو و ارائه راه حل‌های آن خواهیم پرداخت.

اما متخصصان این زمینه معتقدند که برداشت مو در این روش ایمن تر است و به فولیکول های مو آسیبی وارد نمی شود.

درصورتی‌که قصد کاشت مو به روش fue را دارید، حتما با متخصص پوست و مو و زیبایی مشاوره داشته باشید تا مطمئن شوید کاندید مناسبی برای آن هستید. شما می‌توانید از طریق سایت دکترتو با بهترین متخصصان ارتباط برقرار کنید.

کاشت مو

✔ این روش ها کم هزینه هستند و دلیل قیمت پایین در دیگر مراکز میتواند استفاده از این روشها باشد.

هزینه کاشت مو در بهترین کلینیک کاشت موی ایران نسبت به کشورهای همسایه بهتری است و به همین دلیل بسیاری از افراد از کشورهای خارجی برای این عمل زیبایی به ایران سفر می کنند. ساختمان مو از چند بخش ساقه مو یا همان تار مو و فولیکول مو یا همان پیاز مو تشکیل می شود.

متخصصین پوست و مو

در بعضی موارد که درمان های دارویی و موضعی پاسخگو نیست می توان به روش ایمن و معتبر کاشت مو روی آورد.

موهای کاشته شده مقاومت بالایی در برابر هورمون دی هیدروتستوسترون (هورمون عامل ریزش مو) دارند و به همین دلیل نتیجه کاشت دائمی و همیشگی خواهد بود. در حال حاضر متد دکتر نیلفروش زاده (کاشت مو با تکنیک ترکیب FUT و FUE) موثرترین و جدیدترین روش کاشت محسوب می شود که در مدت کوتاه و با حداقل تهاجم صورت می گیرد. کاندید مناسب برای انجام عمل زیبایی کاشت مو، پس از پیوند مو طبیعی از نتایج راضی خواهد بود زیرا پیوند مو طبیعی موجب بهبود ظاهر فرد بیمار شده و موهای بیمار دوباره رشد خواهد کرد.

برای مثال، در برخی از روش‌های کاشت مو تهران، مانند روش  FUE، پس از کاشت موها، باید حداقل ۳ روز تا ۱ هفته از لمس موهای کاشته شده خودداری کرد. همچنین، پس از کاشت مو، پزشک معالج ممکن است دستورالعمل‌های خاصی را برای مراقبت از موهای کاشته شده ارائه کند که باید به آن‌ها توجه کرد و به طور دقیق پیروی کرد. افرادی که کاشت مو انجام می‌دهند، پس از انجام این عمل باید یک دوره نقاهت را پشت سر بگذارند. اولین موردی که باید بدانید این است که به دلیل روش‌های بسیار زیاد و متنوعی که برای کاشت مو وجود دارد، دوره نقاهت بیمار می‌تواند بسته به روش کاشت متفاوت باشد.

متد پروفسور نیلفروش زاده با بهره گیری از جدیدترین تکنیک های روز دنیا، نتایجی طبیعی و ماندگار را برای بیماران به ارمغان می آورد.

زنانی که به این عارضه مبتلا هستند دچار ریزش موی شدیدی خواهند شد.

آیا نتایج حاصل از پیوند مو، دائمی است؟

این روش به دلایل زیادی برای افراد خاص استفاده می‌شود همچنین با در نظر گرفتن تشابه آن با دیگر روش‌ها زیاد کاربردی نمی‌باشد. در ادامه بهترین روش های کاشت مو و کاربردی ترین آن‌ها را بیان کرده ایم. با استفاده از روش fut (میکروسرجری) یک نوار یک تا دو سانتی متری از بانک موی پشت سر فرد با روش بی‏ حسی موضعی و بدون احساس درد برداشته می شود. محل برداشتن پس از ترمیم  که به صورت یک خط نازک است، بلافاصله بعد از بخیه توسط موهای اطراف آن پنهان می‏ شود.

مهارت، تجربه، تجهیزات و متد درمانی در آنیل از دیگر عواملی است که بر کیفیت نتیجه و میزان تراکم کاشت تاثیر می‌گذارد. در انواع روش کاشت مو از جمله روش fue ممکن است فولیکول‌های مو تحریک شوند و فولیکولیت به وجود بیاید. این عارضه به شکل جوش‌های قرمز یا سفید در پوست سر دیده می‌شود.

بسیاری از افراد به دلایل موروثی یا بالارفتن سن دچار ریزش مو می شوند که موجب کاهش اعتماد به نفس آنها می شود. کاشت موی سر که یکی از جراحی های پرطرفدار در دنیا است برای این دسته از افراد بسیار مناسب است و باعث بازگشت موهای از دست رفته آنها می شود.

در کاشت مو به روش sut ، سعی پزشک بر آن است تا فولیکول‌ها را به طریقی استخراج کند که کمترین میزان از بافت پوست سر برداشته شود. به عبارتی، جابه‌جایی فولیکول‌ها به تنهایی و بدون اتصال به باقی مانده بافت پوست سر این امکان را فراهم می‌کند، بیشترین تعداد فولیکول های کاشته شده، رشد کنند.

در واقع این روش همان تکنیک FUE است که با کمک ابزارهای کاملا اتوماتیک و هوشمند انجام می‌شود. در این روش آنالیز دقیقی از وضعیت پوست سر با کمک تجهیزات پیشرفته و متعددی به دست می‌آید و اطلاعات بیشتری نیز از ساختار و نوع موهای افراد به دست می‌آورند. کاشت مو یک روش پرطرفدار برای درمان ریزش مو و افزایش تعداد تارهای مو سر است و بسیاری از افراد برای بازیابی موهای از دست رفته خود از این روش استفاده می‌کنند. با این حال، همه افراد کاندیدای مناسبی برای کاشت مو مناسب نیستند.

معمولا بعد از دو سال از زایمان، رشد موها به حالت اولیه خود باز می‌گردند. یک بیمه نامه برای تضمین نتیجه کاشت مو به فرد داده می‌شود تا در صورت نارضایتی فرد بتواند هزینه خود را پس بگیرد.

هزینه کاشت مو به روش FUT کمتر از روش FUE است و در زمان کمتری انجام می شود. کلینیک پوست، زیبایی، لیزر و کاشت موی دکتر مدرسی در سال ۸۸ با مسئولیت و مدیریت دکتر رامین مدرسی (پزشک پوست و مو) فعالیت خود را آغاز کرد.

استفاده از کلاه 7 الی 10 روز بعد از عمل کاشت مانعی ندارد، البته حتماً باید از کلاه‌های مخصوص کاشت مو استفاده شود زیرا این کلاه‌ها… در این مرحله، منطقه‌ کاشت آماده می‌شود؛ به این منظور، متخصص ناحیه‌ کاشت را استریل و آن را بی‌حس می‌کند.

  • چرا که شامپو بچه فاقد مواد شیمیایی مضر برای موهای کاشته شده است.
  • جراحان متخصص کاشت مو در کلینیک ایران نوین در خلق ظاهر طبیعی پس از کاشت برای فرد بسیار خبره هستند.
  • تنها تفاوت این روش نسبت به سایر روش‌های قبلی در ابزارهایی است که در زمان جراحی استفاده می‌گردد.
  • همچنین خانم‌هایی که به دنبال تراکم بیشتر موهای خود هستند می‌توانند از این روش برای کاشت مو استفاده کنند و بهترین نتیجه را بگیرند.

خوشبختانه امروزه روش های متعددی برای کاشت مو به وجود آمده است. ما در این مقاله به این روش ها اشاره می کنیم و به بهترین روش کاشت مو با تراکم بالا خواهیم پرداخت.

سر به هیچ عنوان نباید شوره ، جوش و تاول داشته باشد در غیر اینصورت باید درمان شود.

کاشت مو در حقیقت به معنی استخراج فولیکول‌های مو از بانک مو و پیوند آن‌ها به قسمت دیگر بدن است. زیرا الگوی رشد و میزان رشد موی بانوان با آقایان متفاوت است. به دلیل بالا بودن سرعت رشد تار موی بانوان، ناحیه پشت سر و گوش‌ها تنها مکان مناسب برای استخراج فولیکول‌های پیوندی است. اما کم بودن سرعت رشد مو‌های مردانه شانس برای استخراج گرافت‌ها از سایر نقاط بدن را فراهم می‌کند.

در این روش که توسط متخصصین پوست و مو انجام می شود، فولیکول های سالم از ناحیه های مختلف سر برداشته می شود و در محل کاشت، قرار می گیرند.

در آخر لازم است متذکر شویم؛ باید به سرتان فرصت دهید تا خودش را ترمیم کند و درباره نتایج عمل کاشت مو، عجولانه قضاوت نکنید.

با این‌حال مواردی وجود دارد که به کمک کاشت مو برای زنان بهبود قابل‌توجهی در ظاهر آن‌ها ایجاد می‌شود. کاشت مو تکنیکی در جراحی زیبایی است که در آن ریشه‌های مو، تک تک از ناحیه‌ی اهدا کننده به ناحیه‌ی در حال ریزش یا خالی از مو برده می‌شود. از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می‌شود و طی آن ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه‌ی طاس برده می‌شوند. به طور کلی ریزش موها به عوامل مختلفی از جمله رژیم غذایی، فشار و استرس، بیماری‌ها، عدم تعادل هورمونی و مصرف برخی از داروها مربوط می‌شود.

هدف کلینیک پوست دکتر مدرسی استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستاوردهای دانش و تکنولوژی در محیطی مدرن و آرامش بخش برای ارائه بهترین خدمات پوست مو و زیبایی در اصفهان می‌باشد. درد یکی از اصلی‌ترین عوارض کاشت مو در مردان و زنان است که در روش FUT بیشتر بروز پیدا می‌کند. در این روش از برداشت نواری برای پیوند واحد فولیکولی استفاده می‌شود که احتمال آسیب رساندن به اعصاب محیطی را افزایش می‌دهد.

از جمله نکات مهمی که قبل از عمل کاشت مو باید به آن توجه کنید، مصرف بعضی از ویتامین‌­ها، مکمل­‌ها و قرص­‌ها مانند ویتامین E و آسپرین که باعث رقیق شدن خون می‌­شوند، است.

درباره درد کاشت مو هم باید گفت با تزریق داروی بی حسی هیچ دردی رو حس نخواهید کرد. بالعکس کسی که اولین پیوند وی با روش FUE انجام شده است ممکن است در آینده کاندیدای بهتری برای روش FUT باشد تا از برداشت بیش از حد واحدهای فولیکولی از ناحیه اهدا کننده جلوگیری کند.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما